Home center 2

 
 

Home Center 2


Wyobraź sobie, że mieszkasz w domu, w którym wszystko dzieje się samo. Inteligentny Dom FIBARO dba o Twój komfort na co dzień i bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny oraz oszczędza energię przy każdej możliwej okazji. To wszystko jest możliwe dzięki centrali Home Center 2.

Dom zawsze pod ręką

Monitorowanie, konfiguracja oraz zarządzanie systemem możliwe jest dzięki przejrzystej i funkcjonalnej aplikacji dostępnej na komputer, tablet, smartfon, a nawet Apple Watch. Otrzymuj notyfikację na wybrane urządzenia, analizuj historię działań oraz sprawdzaj, jakie ponosisz wydatki na energię na ekranie o ulubionej wielkości. Zarządzaj Systemem FIBARO tak, jak lubisz, kiedy tylko chcesz, gdziekolwiek chcesz.

 

Wygodne panele zarządzania

Sprawdzaj i od ręki wprowadzaj swoje plany w życie, korzystając z intuicyjnych paneli zarządzania oświetleniem, podlewaniem i wielu innych.

 

Przydatne harmonogramy

Pozwól, aby Twój dom dostosował się do Twojego stylu życia. Przygotuj harmonogramy, według których będzie budził się i zasypiał z Tobą, dostosowując między innymi temperaturę i oświetlenie do Twoich potrzeb.

Praktyczny automatyzm

Wystarczy krótka komenda głosowa lub kliknięcie, aby przygotować perfekcyjny nastrój pożądany w danej chwili. W jednej chwili włącz system audio, projektor, dostosuj oświetlenie, temperaturę i zasłoń rolety.

 

Dom, który wie co robić

Inteligentny dom zna Twoje oczekiwania i troszczy się o komfort całej Twojej rodziny. Zawsze jest przygotowany na Twoje przybycie, abyś od razu po powrocie poczuł domową atmosferę.

Zawsze pod ręką

Kontrola daje nam poczucie panowania nad sytuacją i gotowości na każdą ewentualność. Sprawdzaj, co dzieje się w Twoim domu, upewnij się, że wszystkie urządzenia są wyłączone pod Twoją nieobecnosć, a dom jest właściwie zabezpieczony.

 

Wszyscy są bezpieczni

Spokojnie wyjeżdżaj do pracy i na wakacje oraz kładź się spać z poczuciem zadbania o bezpieczeństwo swojej rodziny i Twojego dobytku. Inteligentny Dom FIBARO to bezpieczeństwo pod każdym względem na najwyższym poziomie.

 

Oszczędności przy okazji

Zadbaj o optymalizację wydatków oraz zrównoważone gospodarowanie energią w swoim domu bez wysiłku z Twojej strony. Twój dom dobrze wie, gdzie i kiedy może znaleźć oszczędności.

 

Nowe oblicze komfortu

Kiedy wracamy do domu, lubimy zrelaksować się i zmniejszyć wysiłek związany z prowadzeniem domu do minimum. Nie ma nic lepszego niż inteligentny dom, w którym komfort domowników jest na pierwszym miejscu.

 
 

Twoje dane są bezpieczne

Jako użytkownik systemu otrzymujesz FIBARO ID, które umożliwia korzystanie ze wszystkich usług FIBARO. Dostęp do Twojego domu oraz Twoje dane są chronione na najwyższym poziomie poprzez systemy WAF i Anty-DDoS. Komunikacja między urządzeniami a centralą oraz hasła są szyfrowane, dlatego powierzając swoj dom Systemowi FIBARO, możesz mieć pewność, że jest bezpieczny pod każdym względem.

Najszybsza centrala na świecie

Elegancka i subtelna obudowa Home Center 2 kryje wydajne podzespoły bezpośrednio wpływające na jej działanie. Home Center 2 pozwala na niezawodne zarządzanie inteligentnym domem wyposażonym w nawet bardzo złożony system.

 

System Fibaro działa bez internetu

Home Center 2 komunikuje się z urządzeniami korzystając z protokołu Z-Wave, nawet kiedy połączenie internetowe zawodzi. Obliczenia i operacje w systemie wykonywane są lokalnie za pośrednictwem centrali. Z tego względu Home Center 2 działa bez zakłóceń, w przeciwieństwie do systemów opartych na rozwiązaniach cloud2cloud lub Wifi.

System w rękach eksperta

Sieć certyfikowanych instalatorów obejmie opieką Twój inteligentny dom. Specjalista skonfiguruje system, doradzi rozwiązania, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia oraz zareaguje jeśli system lub urządzenia zasygnalizują nieprawidłowe działania. Instalatorzy FIBARO mogą monitorować Twój system zdalnie na Twoją prośbę, bez konieczności umawiania się na wizytę. Dzięki aplikacji dla instalatorów, mogą natychmiast zdiagnozować, a nawet usunąć awarię.