CO Sensor chroni przed niewidocznym zagrożeniem


Certyfikowany czujnik czadu o wyjątkowej precyzji pomiaru. Wykryje nawet nieznacznie podwyższone ilości tlenku węgla, które w dłuższej perspektywie mogą wpływać na Twoje samopoczucie. Przy wyższych stężeniach natychmiast powiadomi Cię o zagrożeniu. Czujnik czadu zadziała nawet bez łączności z systemem, a jego praca jest stale monitorowana.


 
Czujnik czadu
Czujnik temperatury
Syrena alarmowa
Dioda LED
 

100% Pewności

FIBARO CO Sensor jest urządzeniem chroniącym życie, dlatego badania potwierdzające zgodność z normą EN 50291-1:2010 prowadzone są w akredytowanym laboratorium badawczym BSI Group. Każdy czujnik czadu podlega programowi ciągłej kontroli, która obejmuje rutynowe badanie produktu oraz nadzorowanie procesu zapewnienia jakości produkcji w celu spełnienia rygorystycznych wymagań pod względem utrzymania pełnej powtarzalności procesów produkcyjnych.

Na straży dobrego samopoczucia

Nawet niewielkie stężenia tlenku węgla mogą w dłuższym czasie powodować dyskomfort i pogorszenie samopoczucia.

 

Cichy zabójca

Tlenek węgla jest gazem niewidocznym i nie posiadającym zapachu. To czyni go wyjątkowo niebezpiecznym dla ludzi i zwierząt.

 

Dom pod stałą opieką

Groźny tlenek węgla może pojawić się w domu także podczas Twojej nieobecności. Dzięki FIBARO dowiesz się o niebezpieczeństwie, gdziekolwiek będziesz. Korzystając z aplikacji FIBARO lub FIBARO for HomeKit masz zawsze błyskawiczny dostęp do informacji.

By wiedzieć więcej

Czujnik czadu FIBARO to wyjątkowe rozwiązanie. Urządzenie zapewnia niezwykłą precyzję pomiaru, a w połączeniu z systemem oferuje przejrzyste wykresy stężenia. Informacje o stężeniu są zapisywane, więc możesz wracać do archiwalnych danych i przeglądać je w dowolnym momencie.

Kontroluj zagrożenie u źródła

Dom jest tak bezpieczny, jak jego najsłabiej chronione miejsce. Zainstaluj czujniki czadu FIBARO CO Sensor w pomieszczeniach szczególnie narażonych na obecność tlenku węgla.

Zadbaj o wszystkich których kochasz

Tlenek węgla bez trudu może dostać się do każdego miejsca w Twoim domu. Umieść inteligentny czujnik czadu wszędzie tam, gdzie zależy Ci na bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu bliskich.

Nie wymaga systemu

Nasz czujnik tlenku węgla może działać jako samodzielne urządzenie. Nie posiada wtedy funkcji udostępnianych przez system, ale pozostaje precyzyjnym i skutecznym detektorem czadu. Możesz używać go w swoim domu lub podarować bliskim, nawet jeśli nie posiadacie systemu FIBARO.