Z Yubii Home Twój dom jest inteligentny, a życie staje się lepsze.

 
 

Yubii Home to serce Twojego inteligentnego domu, które troszczy się o komfort i bezpieczeństwo całej Twojej rodziny.

Inteligentna centrala zarządza i komunikuje się ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami - odbiera dane z czujników, przetwarza je i daje sygnał do wykonania odpowiednich działań.

Yubii Home to centrala, dzięki której zintegrujesz swoje urządzenia i zyskasz możliwość zarządzania nimi.


 

Dom, który troszczy się o Ciebie.

Inteligentny dom pomaga Ci stworzyć odpowiednie warunki dla Twojego zdrowia poprzez kontrolę wilgotności i jakości powietrza, inteligentne ogrzewanie, wykrywanie dymu i powiadomienia w przypadku niebezpiecznych sytuacji. Dzięki możliwości współpracy z dużą liczbą urządzeń innych marek, Yubii Home jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.

 

Opracuj liczne scenariusze.

Dzięki Yubii Home możesz teraz, przy pomocy prostego polecenia: włączyć ogrzewanie, zamknąć na klucz drzwi, zapalić światło, włączyć muzykę, sterować roletami, bramami, drzwiami i oknami, urządzeniami elektrycznymi, czy systemami nawadniającymi. Możesz również monitorować wycieki wody, ulatnianie się tlenku węgla i pożary - tworząc w ten sposób idealne, inteligentne i komfortowe środowisko domowe.

 

Światło podąża za Tobą

Dzięki innowacyjnym czujnikom ruchu, nie musisz ciągle pamiętać o włączaniu i wyłączaniu świateł w całym domu.

 
 

Chroń Twój dom i bliskich

Szeroka gama czujników tlenku węgla, dymu, wody, otwarcia drzwi/okien i kamery mogą skutecznie, nieustannie chronić Twój dom oraz bliskie Ci osoby przed niebezpieczeństwem, nawet tym niewidocznym.

Komfort i kontrola w każdym pomieszczeniu

Dom zawsze powinien być ciepły i przytulny! Dzięki inteligentnym głowicom, termostatom czy gniazdkom, Yubii Home zapewni odpowiedni komfort i kontrolę każdego pomieszczenia, zgodnie z Twoimi potrzebami.

 
 

Wymarzony powrót do domu

Chcesz, żeby wracając do domu witała Cię otwarta brama garażowa? Chcesz mieć możliwość sprawdzenia, czy na pewno jest zamknięta, gdy jesteś poza domem? Yubii Home bezproblemowo łączy się i współpracuje z automatycznymi bramami wjazdowymi i garażowymi, które mogą z łatwością zostać bohaterami Twoich smart scenariuszy!

 

Wykorzystaj jak najlepiej naturalne światło

Myślisz o zautomatyzowaniu rolet, żaluzji, markiz i pergoli? Możesz to zrobić i łatwo połączyć je z ekosystemem Yubii. Zarządzaj inteligentnie naturalnym światłem, zwiększając wydajność energetyczną Twojego domu.

 
 

Inteligentne zarządzanie elektrycznymi sprzętami

Dzięki inteligentnym gniazdkom i włącznikom połączonym z Twoimi urządzeniami elektrycznymi, takimi jak zmywarka, pralka czy piekarnik, Yubii Home będzie mógł je włączać i wyłączać, zgodnie z Twoimi potrzebami, monitorować, mierzyć zużycie energii i chronić dom przed przepięciami.

Wystarczy jeden przycisk, gest czy słowo

Inteligentny dom to przede wszystkim zwiększenie komfortu i uproszczenie codziennych czynności. Automatyczne scenariusze, zarządzanie głosem, czy zdalne sterowanie wszystkimi urządzeniami z aplikacji ułatwią Ci codzienne obowiązki. Możesz zarządzać Twoim inteligentnym domem w preferowany sposób.


Kontroluj dom z aplikacją Yubii

Zarządzaj domem gdziekolwiek jesteś, za pomocą smartfona czy tabletu! Dzięki aplikacji Yubii masz stały kontakt z Twoim domem i możesz nim sterować z dowolnego miejsca na ziemi.

Kontroluj dom poleceniami głosowymi

Tylko kilka słów do jednego z najbardziej popularnych asystentów głosowych: Amazon Alexa, Google Assistant, Siri, inteligentnego zegarka czy samochodu - wystarczy, by mieć cały dom pod kontrolą.

Kontroluj dom prostym gestem!

Nie musisz zmieniać swoich przyzwyczajeń, możesz nadal korzystać z ulubionych pilotów do sterowania Twoim domem w prosty i bezpieczny sposób: jednym kliknięciem.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Potrzebujesz pomocy w stworzeniu ekosystemu dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci stworzyć inteligentny dom z Yubii Home!