Pierwszy krok z inteligentnym domem

Home Center 3 Lite to centrala idealna dla osób chcących zacząć przygodę z inteligentnym domem. Świetnie sprawdzi się w przypadku mieszkań lub małych domów

 
 

Bezprzewodowość
Stabilność i niezawodność
Zdalny dostęp
Możliwość rozbudowy systemu
Łatwość łączenia z innymi markami
Obsługa smart urządzeń

Serce inteligentnego domu FIBARO

Centrala Home Center 3 Lite to serce i rozum inteligentnego domu, który nieustannie dba o komfort i bezpieczeństwo całej Twojej rodziny. To ona zarządza i komunikuje się ze wszystkimi urządzeniami smart - odbiera dane z sensorów, przetwarza informacje i daje sygnał do wykonania odpowiednich działań.

Pracuje z 2000 produktów innych marek

Centrala pozwala na podłączenie nie tylko produktów FIBARO, integruje się również z urządzeniami innych producentów (np. kamery, termostaty, systemy alarmowe, odtwarzacze multimedialne). Łączy się z ponad 2000 produktami innych marek, pozwalając uzyskać nieograniczone możliwości smart home.


Bezpieczeństwo danych

Dostęp do Twojego domu oraz Twoje dane są chronione na najwyższym poziomie. Komunikacja między urządzeniami a centralą oraz hasła są szyfrowane, dlatego powierzając swoj dom systemowi FIBARO, możesz mieć pewność, że jest bezpieczny pod każdym względem

Zarządzaj domem z telefonu i tabletu

Dzięki aplikacji Home Center App możesz być w ciągłym kontakcie ze swoim domem i zarządzać nim z dowolnego miejsca na świecie.

 
 

Steruj domem za pomocą głosu

Inteligentnym domem FIBARO możesz zarządzać na wiele różnych sposobów - również głosem. Wystarczy kilka słów do jednego z najpopularniejszych asystentów głosowych.