Czujnik dymu, który może znacznie więcej


Pomimo swoich niepozornych rozmiarów, Smoke Sensor to czujnik dymu i alarm przeciwpożarowy w jednym. To niewielkie urządzenie oferuje więcej, niż się spodziewasz.

 
Czujnik dymu
Termometr
Alarm dźwiękowy
Światło ostrzegawcze
 

Chroni Twoich najbliższych każdego dnia

To, co najczęściej spędza nam sen z powiek, to obawa o bezpieczeństwo naszych najbliższych oraz skuteczną ochronę przedmiotów, które są dla nas cenne. Czujnik dymu FIBARO w Twoim domu jest strażnikiem, który czuwa nad Wami o każdej porze, codziennie.

 

Powiadomienia na telefon

W momencie, gdy czujnik dymu wykryje zagrożenie, uruchomi scenę alarmową, a Ty natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon, gdziekolwiek jesteś, abyś mógł kontrolować sytuację i zawsze być na bieżąco.

Twój bezpieczny dom

Umieść czujnik dymu w newralgicznych pomieszczeniach np. kotłowni oraz tam, gdzie najczęściej przebywają domownicy. Dostosowując czujność Smoke Sensora do pomieszczenia, będziesz miał pewność, że Twój dom jest bezpieczny.

Historia zadymienia

Niezależnie od tego, czy uzbroisz alarm, czujnik dymu gromadzi informacje o zadymieniu i temperaturze w Twoim domu. Dzięki analizie danych, każda, nawet najmniejsza zmiana jest rejestrowana, aby jak najlepiej chronić Ciebie i Twoją rodzinę w przyszłości.

 

Konfiguracja czujnika

Nikt nie lubi fałszywych alarmów. Aby zapobiec uruchamianiu trybu alarmowego wywołanego np. smażeniem potraw w kuchni lub rozpalaniem w kominku, warto zróżnicować czułość Smoke Sensora w zależności od pomieszczenia. Tam, gdzie o dym w normalnych warunkach trudno, czujnik powinien być ustawiony na maksymalny poziom wrażliwości. Dzięki adekwatnej konfiguracji Smoke Sensor będzie perfekcyjnie spełniał swoją funkcję, a Ty będziesz miał pewność najlepszej ochrony.

Świetne rozwiązanie dla hoteli

Wykorzystaj sprawdzone rozwiązanie automatyki domowej w sytuacji, kiedy odpowiadasz za bezpieczeństwo gości hotelowych lub pracowników. Umieść czujnik dymu w pomieszczeniach, w których przebywają goście, podopieczni lub pracownicy i miej pewność, że nic złego się nie wydarzy.