Dom na pilota


KeyFob został zaprojektowany z myślą o każdym szczególe. Ergonomiczny i kompaktowy kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni i kieszeni, a wypukłe przyciski umożliwiają intuicyjne klikanie.

Perfekcja w każdym elemencie

Steruj oświetleniem, włączaj muzykę, zarządzaj temperaturą, zamykaj rolety i bramy oraz otwieraj drzwi. Uruchamiaj KeyFobem dowolne urządzenia i sceny.

Miliony zastosowań

Zaprojektowany z myślą o domu, nieoceniony także w pracy. W domu, studiu lub biurze KeyFob szybko stanie się Twoim najważniejszym asystentem, zawsze gotowym do działania.

Komfort i bezpieczeństwo

Gdy wracasz do domu, za pomocą KeyFoba bez wysiłku będziesz mógł rozsunąć bramę wjazdową, oświetlić podjazd, rozbroić alarm w odpowiedniej strefie, otworzyć bramę do garażu i zapalić w nim światło. Każda z tych funkcji może być wyzwolona niezależnie lub jednym kliknięciem uruchamiającym scenę.

Pilot właśnie dla Ciebie

Mobilność i poręczność KeyFoba zapewni wygodę sterowania inteligentnym domem. Miej swój osobisty kontroler zawsze przy sobie.

 
 

100% niezawodności

FIBARO KeyFob jest pilotem, który sprawdzi się w każdych warunkach. Stopień ochrony IP54 gwarantuje mu odporność na rozpryskującą się wodę, pył, a także niepożądaną próbą dostępu do wnętrza obudowy.

Otworzy przed Tobą drzwi

Za pomocą KeyFoba możesz otwierać elektroniczne zamki, gdy wracasz do domu lub gdy znajomi stoją u drzwi. Otwórz nowy wymiar wygody, zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Ułatwiaj życie tym, których kochasz

Dla niektórych dostęp do domowych instalacji to nie tylko zwykła wygoda. Podaruj swojej rodzinie coś więcej niż zwykły komfort, daj im radość sprawnego funkcjonowania.