Centrum Twojego domu

Aplikacja Yubii została zaprojektowana tak, aby wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania domem było pod ręką, gdy tylko włączysz aplikację. Wystarczy moment i już wiesz, co dzieje się w całym domu.

Tryb naścienny

Tryb naścienny aplikacji pozwala wyświetlać widok całego domu w sposób czytelny, nawet gdy jesteś oddalony od tabletu. Korzystaj z funkcji aplikacji w ramach tabletu zawieszonego na ścianie.

 

Widok pomieszczeń w postaci kafelków

Odkryj dodatkowy widok pomieszczeń w postaci kafelków. Aplikacja zapamięta Twój wybór i pozwoli na łatwy oraz szybki dostęp do ulubionej wersji. Teraz możesz wygodnie i swobodnie przeglądać wszystkie pokoje w całym Twoim domu.

 

Różne wersje kolorystyczne

Aplikację Yubii możesz dostosować do swoich potrzeb. Aplikacja występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Wybierz kolor, który bardziej Ci odpowiada lub korzystaj z jasnej wersji w ciągu dnia, a z ciemnej wieczorem, aby nie męczyć oczu.

 
 

Steruj domem za pomocą głosu

Inteligentnym domem FIBARO możesz zarządzać na wiele różnych sposobów - również głosem. Wystarczy kilka słów do jednego z najpopularniejszych asystentów głosowych.

Aplikacja Yubii dostępna w 23 językach

Nasza aplikacja dostępna jest na całym świecie! Obsługiwane języki to: polski, angielski, arabski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, gruziński, hiszpański, japoński, niderlandzki, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, rosyjski, słowacki, szwedzki, turecki, włoski