Karnisze elektryczne MioDecor

Karnisze MioDecor


Karnisze elektryczne i rolety były kiedyś były kiedyś dostępne dla nielicznych. Na nasze szczęście rozwój inteligentnych domów spopularyzował te produkty i teraz każdy z nas może pozwolić sobie na posiadanie elektrycznych rolet, karniszy lub żaluzji.

Automatyczne przesłony okienne pozwalają na zastosowanie różnorodnych scenariuszy. W słoneczny, ciepły dzień zasłony zamkną się, co zmniejszy nagrzewanie pomieszczenia, a tym samym ograniczy koszty klimatyzacji. Zimą, gdy świeci słońce, rolety otwierają się,wpuszczając promienie słoneczne. W naturalny sposób ogrzeją one wnętrze Twojego domu, jednocześnie je doświetlając.

Zastosowanie automatycznych zasłon ma również wpływ na podniesienie naszego bezpieczeństwa, możemy symulować obecność domowników. Popularność sterowania oświetleniem i roletami nie spełnia już tej funkcji. Rozwiązaniem jest automatyzacja zasłon, rolet rzymskich i żaluzji, bo który złodziej spodziewa się automatycznie sterowanej zasłony?

Zaciemnienie pomieszczenia ułatwi nam zaśnięcie, a funkcja sterowania czasowego sprawi, że karnisz w sypialni otworzy się wraz z dźwiękiem budzika.