Współpraca

W FIBARO jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.
Nasze indywidualne podejście pozwala rozwijać korzystne relacje w każdym obszarze.
Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy na szkolenia instalatorów i firmy instalatorskie, które chcą podjąć współpracę z zakresu montażu i dystrybucji Systemu FIBARO. Udział w szkoleniu to szansa na zdobycie nowych umiejętności i praktycznej wiedzy w zakresie projektowania, konfiguracji i instalacji Systemu FIBARO.

Rynek inteligentnych domów w Polsce dynamicznie się rozwija. Przeszkoleni fachowcy mogą liczyć na znaczące zwiększenie swoich dotychczasowych dochodów oraz rekomendacje zadowolonych klientów.

Terminy szkoleń: 10 czerwca 2022 r., 24 czerwca 2022
Cena: 150zł/netto za osobę,
miejsce i godziny szkolenia zostaną podane w późniejszym terminie.

Jeżeli interesuje Cię szkolenie, wypełnij formularz:

  Projektuj inteligentne domy i mieszkania.

  Celem każdego architekta jest tworzenie przestrzeni, która będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna. Inteligentny Dom FIBARO odpowiada na potrzeby jego mieszkańców, dlatego jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zwiększy konkurencyjność Twoich projektów i pomoże Ci spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Rozwiązania FIBARO sprawdzają się zarówno w małych mieszkaniach, jak i w większych domach. Ich instalacja przebiega w całkowicie bezinwazyjny sposób, nie wymaga żadnych remontów ani kucia ścian, ponieważ rozwiązania Fibaro są bezprzewodowe.

  Skontaktuj się z nami – porozmawiajmy o nowych możliwościach dla Ciebie i Twoich Klientów

   Buduj i sprzedawaj inteligentne domy i mieszkania

   Zakup mieszkania to ważny krok w życiu każdego człowieka, spełnienie marzeń o własnych czterech kątach. Razem możemy sprawić, że rzeczywistość przekroczy oczekiwania klientów, którzy oprócz wymarzonego mieszkania otrzymają dostęp do najnowocześniejszych technologii zwiększających bezpieczeństwo i komfort życia, a także pozwalających na realne oszczędności.

   FIBARO to unikalny system, który może zostać zainstalowany na każdym etapie, zarówno w trakcie budowy jak i po wykończeniu mieszkania. Instalacja nie wymaga kucia, wiercenia czy jakiejkolwiek ingerencji w konstrukcję budynku. Jest czysta i szybka, a użytkowanie systemu FIBARO jest proste i intuicyjne.

   Jeśli Twoi klienci nabywają mieszkania w celach inwestycyjnych, FIBARO z pomocą dodatkowych urządzeń umożliwia łatwe i bezpieczne realizowanie projektów najmu krótkoterminowego

   Porozmawiajmy o ofercie dostosowanej do Twojej inwestycji!