Niepozornie wygląda, a tak wiele potrafi


Dimmer 2 to uniwersalny moduł regulujący natężenie oświetlenia, który pomimo swoich małych rozmiarów łączy w sobie wiele praktycznych funkcji.

 
Regulacja jasności
Włącznik zasilania
Pomiar zużywanej energii
Funkcja stopniowego rozświetlania
 

Łatwa instalacja

Każdy dom może zostać wyposażony w inteligentne oświetlenie, ponieważ instalacja Dimmera 2 polega zaledwie na zamontowaniu go w puszce podtynkowej lub natynkowej. Moduł nie wymaga zmian w infrastrukturze czy instalacji elektrycznej, zatem montaż możesz wykonać sam lub skorzystać z pomocy profesjonalnego instalatora FIBARO.

Pasuje do większości włączników światła

Dimmer 2 może być wykorzystywany jako ściemniacz lub włącznik, zarówno w instalacjach dwu-, jak i trzyprzewodowych. Współpracuje z różnymi źródłami oświetlenia z łącznikami zarówno monostabilnymi jak i bistabilnymi.

Oświetlenie, które tworzy nastrój

Spędzając czas w domu, w zależności od pory roku, dnia oraz tego, co robisz, potrzebujesz innego źródła światła o odpowiednim natężeniu. Kiedy wieczorem czytasz ulubioną książkę, wybierz mocniejsze światło lampki w trosce o swój wzrok, wówczas pozostałe źródła światła w pomieszczeniu mogą być przygaszone, tworząc relaksujący nastój.

 

Pomiar energii

Dimmer 2 umożliwia pomiar zużycia energii w Twoim domu. Analiza wykresów zużycia mocy i podłączonego obciążenia, pozwoli Ci na bardziej optymalne wykorzystywanie oświetlenia, co przełoży się na zmniejszenie wydatków na energię.

Idealne oświetlenie każdej przestrzeni

Każde pomieszczenie w Twoim domu pełni konkretną funkcję i służy innemu domownikowi do odmiennych celów. Aby w pełni cieszyć się potencjałem pokoju dziecięcego, ogrodu czy sypialni, skonfiguruj Dimmer 2 z FIBARO Motion Sensor i wykorzystaj oświetlenie do stworzenia odpowiedniego nastroju do snu, zabawy czy releksu.